JAK SE K NÁM DOSTANETE

bromova

autem

a) Od Prahy přes Žižkov – Jarov – Hrdlořezy – Dolní Počernice – Běchovice – Újezd nad Lesy. Po silnici Českobrodská, která v Újezdu nad Lesy přechází na silnici Novosibřinská. Za Českou spořitelnou v Újezdu nad Lesy odbočte druhou silnicí vpravo na Říčany a Sibřinu do ulice Zaříčanská a dále pátou vpravo do ulice Chvalečská (viz. plánek).

b) Z Jižní spojky odbočit na Běchovice a dále po silnici Českobrodská směr Český Brod – Kolín a opět odbočit na Říčany a Sibřinu do ulice Zaříčanská a dále vpravo do ulice Chvalečská (viz. plánek).

MHD

Metrem B na konečnou stanici Černý Most a dále z nástupiště 17 autobusem č. 250, do stanice Sudějovická (1. stanice za stanicí „Újezd nad Lesy„) vrátit se cca 50 metrů proti směru autobusu a odbočit doleva do ulice Zaříčanská. Jděte Zaříčanskou a odbočte pátou vpravo do Chvalečské a obejděte zprava dřevěný plot podle plánku.

Poznámka:
Neparkujte, prosím, přímo v ulici Bromova – je to pěší zóna a hrozí nebezpečí pokuty, případně odtažení vozidla.
Doporučuji vám zanechat vozidlo na křižovatce ulic Vobrubova a Bromova, ještě před značkou Začátek pěší zóny, v blízkosti kontejnerů na tříděný odpad.


Zvětšit mapu