Léčivé masáže

Tantra

Tantra je duchovní směr z Indie, který oslavuje život a sexualitu. Uctívá ženu jako Bohyni Šakti a muže jako Boha Šivu. Mužský princip je čisté vědomí a ženský princip je chápán jako čistá energie.

Tantra se snaží spojit tyto dva principy a dojít k jednotě. Tantra je cestou směřující k duchovnímu osvícení skrze meditaci, sebepoznání a propojení se světem. Díky práci se sexuální energií se snažíme o rozšíření vlastní energie a znovunalezení pramene živosti, hravosti a životní síly.

Sexuální vzrušení je vědomě připouštěno, aby se probudily spirituální síly.

”Sexualita je nejdůležitějším zdrojem naší spirituality. Jestliže se s ní spřátelíme a jako ten mladík v pohádce si s ní dobře promluvíme, nasměruje nás k pokladu v hlubině, k pokladu naší vitality a naší spirituální touhy.” Ansel Grün.

”V tantrismu, světovém názoru, který vznikl v hinduismu a jemuž jde o překonání duality a o zkušenost jednoty, byly vyvinuty techniky na povzbuzení sexuality, aniž by se plně prožívala jako taková. Sexualita se zjemnila a kultivovala, aby byla zbavena žádostivosti a aby se stala ryzím výrazem lásky, zpodobením jednoty, o niž se tu usiluje.” citace z knihy Co živí lásku,  Ansel Grün.

“Tantra přijímá všechno. V tantře není nic zakázáno. Všechno, co člověk prožívá, ať už je to považováno za dobré nebo špatné, je příležitostí k učení.” citace z knihy Umění sexuální extáze, Margo Anand.

Terapeutická tantrická masáž

Tantrická masáž je rituál, který oslavuje tělo, ducha a energii každého jedinečného člověka. Během láskyplného, citlivého a zároveň smyslného rituálu je uctíván ženský a mužský princip v nás. Je pracováno s životní energií, která se následně rozvádí do celého těla. Budete rozmazlováni a hýčkáni vůněmi, doteky, horkým olejem… “Každá část vašeho těla si přijde na své…”

Pracujeme se záměrem. Do každé buňky vtiskáváme nové mantry a odhazujeme vše, co nám už neslouží. S hravostí necháváme naši energii plynout směrem, kam se chce chceme dostat. Propojuje nás s naší duší. Tantrická masáž může být léčivá, smyslná, vášnivá nebo se záměrem probudit/oživit sexualitu. Je plná něhy, jemnosti, hravosti, laskavosti a náruče pochopení. Esencí, po kterých všichni tolik toužíme. Hrajeme si s potěšením a vlnami vzrušení, které naplňují a vyživují celou naší bytost. Skrz potěšení se dostáváme do hlubokého stavu alfa, kde nám snáze přicházejí intuitivní odpovědi na naše otázky.

Cena 3 000 Kč/ hod (Terapie trvá 2 – 4 hodiny, dle stavu vašeho těla/duše. Pamatujte, že každou hlubokou práci musíme dokončit. Z času máte 30 min zdarma, kdy dozníváte, pijete čaj a jíte ovoce.)

Pokud chcete tento nádherný rituál prožít jako pár, pak využijte možnosti tantrické masáže párové, kdy společně s partnerem můžete na energetické úrovni budovat a propojit své potěšení.

Cena 6 000 Kč/hod (Masáž trvá 2-4 hodiny. Z času máte 30 min zdarma, kdy necháme efekt masáže doznít, pijete čaj a jíte ovoce.

Energetická masáž

Jde o kombinaci olejové relaxační masáže celého těla, ajurvédské masáže hlavy, reflexní masáže chodidel. Nakonec přichází léčení metodou Reiki nebo Reichovou metodou – De-armouring. Záměrem je uvolnění těla a mysli.

De-armouring je velmi účinnou akupresurní technikou, při níž dochází k uvolňování nahromaděného emocionálního stresu prostřednictvím práce s vybranými trigger pointy – spoušťovými body, ve kterých se kumuluje svalové napětí.

Reichova masáž uvolňuje hluboká napětí ve svalech a tkáních. Aktivuje činnost orgánů a harmonizuje funkci organismu.

Reiki je starodávná japonská alternativní metoda, která využívá princip životní energie. Léčí tělo i mysl, takže se pak budete cítit nejen zdravější, ale taky uvolněnější:

  • Přiložením rukou k tělu začne docházet k přenosu energie a díky jejímu rozproudění začne docházet k odstraňování bloků.
  • Zlepšením toku energie ve vašem těle vás uvede do stavu hluboké relaxace, snížení vnímané bolesti a pomůže urychlit uzdravení.
  • Během ošetření se nastartuje samouzdravovací proces, tělo se začne čistit a harmonizovat.

Pokud jste na sobě udělali hodně práce pomocí různých terapií, tak vás zvu k dotažení této práce skrze tělo. Dočištění všech starých emocí, přesvědčení, vzorců a zranění, která nám už neslouží. Pokud na sobě pracujeme spirituálně, tak je třeba nezapomínat na své tělo (realitu). Lidé často chodí na terapie, ale stále jsou v napětí, nevnímají své tělo a nejsou s ním propojení. Pracují hlavně se svojí myslí a duší. Všechna naše stará zranění, napětí a emoce jsou však vepsané i v našem těle. Nabízím Vám energetickou očistu od těchto historických zátěží, které vám již neslouží a celkovou harmonizaci těla.

Cena 2 500 Kč / hod (Terapie trvá 2 – 4 hodiny, dle stavu vašeho těla/duše. Pamatujte, že každou hlubokou práci musíme dokončit. Z času máte 30 min zdarma, kdy necháme efekt masáže doznít, pijete čaj a jíte ovoce.

Jak pracuji

Mám dar harmonizovat energie v těle a propojený cit s vhledem a jasnozřením. Tělo ke mně „mluví“, vnímám nevědomé programy, které nám brání ve štěstí a staré vzorce/přesvědčení, které nás brzdí.
Před masáží nás čeká úvodní rozhovor, kde se na sebe společně naladíme a určíte si váš záměr. Po masáži nás čeká sdílení, kde si řekneme, co jsme během masáže viděli a mohu Vám poradit, co v životě změnit. Po masáži a sdílení nemusíte hned odejít. Necháte efekt masáže doznít 10 – 15 minut a v klidu si dáte ovoce a čaj.

aisha-sanire

Aisha Sanire

Čarodějka z říše snů a přání. Královna touhy a jemnosti. Políbená sluncem přichází do našeho světa, aby vyhnala temnotu z našich srdcí. Jemná a éterická duše, která vás učí létat a přijmout svoji posvátnou cestu. Je nositelkou světla a léčivého doteku. Nenechte si ujít možnost setkat se s ní, zasloužit si její přízeň. Jedno setkání může změnit celý život.