Léčivá sezení

Individuální osobní a duchovní rozvoj.

Mé jméno duše je Aisha Saniré. Narodila jsem se v Praze v africké rodině s darem vědmy a léčitelky.

Přijmout své dary pro mě nebylo vždy jednoduché. Důvěřovat sama sobě, věřit tomu, co vnímám i když to nevnímá mé okolí… Dovolit si živit se tím, kdo opravdu jsem mě naplnilo štěstím. Nakonec se stalo jen to, že jsem přirozená a tyto mé přednosti podporují nejen mě, ale i lidi, kteří mají opravdový zájem změnit svůj život k lepšímu.

Vědma je od slova vědět a ne věštit. Neočekávejte tedy, že vám budu věštit budoucnost. Tu máme každý ve svých rukou a je na nás, jakou cestou se vydáme. Vědma vidí souvislosti ve vašem životě a dokáže vás nasměrovat a podpořit k rozšíření vašeho vědomí. Možností je na tomto pestrém světě hodně. Buď můžete jít přímo za štěstím a hlasem svého srdce nebo oklikou. K tomu dosáhnout svých cílů je potřeba mít ochotu a odvahu dělat změny.

Prošla jsem si spoustou problémů dříve, než mé okolí a dokázala jsem s nimi vypořádat. Stojím pevně nohama na zemi a žiji v realitě. Vnímám spirit, ale nehopkám na jednorožci na duze. To jsou důvody proč mohu být ten správný průvodce pro vás.

Vše, co svým klientům předávám je v praktické rovině, abychom normálně fungovali na planetě Zemi. Neočekávejte, že vám budu mazat med kolem pusy. Ten správný průvodce vám pomůže zvědomit i věci, které nejsou příjemné. Věřte, ale že je to s láskou.

Na má sezení přicházíte do silně energeticky léčivého pole, kde uvolňujeme hluboká témata, která vám brání ve štěstí. Ve chvíli, kdy se ke mě objednáte na sezení, jste již v mém léčivém poli, aktivuje se ve vás téma, které budeme uvolňovat. Proto buďte v klidu, když se budete cítit nekomfortně. Bývají to přesvědčení nebo problémy, které si neseme z našeho rodu. Tyto zátěže vracíme do času příčiny a vracíme se zpět k vaší pravé esenci duše. Uvolníme potlačené emoce a tím se uvolní i vaše svaly.

Lehkost bytí a radost na všech úrovních našeho života je můj záměr a důvod proč jsme na tomto světě. Někdy nám v tom brání nevědomé programy, které nejsou naše a my se divíme, proč se nám v některé oblasti našeho života nedaří. Spojuji nás s naší duší. Chcete žít dál podle toho, co vyžaduje vaše okolí? Nebo být konečně pánem svého života a plnit si tužby svého srdce? Autenticita, vědomá sexualita a radost ze života je základ pro tuto cestu.

Harmonizace trvá 1-2 hod. Je na vás, jak dlouho bude sezení trvat. Můžeme udělat hodně práce za jedno sezení, nebo jich opakujeme více. Vše je na vaší svobodné vůli a nikdo vám nebude nic podstrkovat.
Metody, se kterými pracuji, pomohly i mě zlepšit kvalitu osobního života:

Tantra, Šamanismus, Rodinné konstelace, Bodyterapie, Bioenergetika, Problematika partnerských vztahů, Psychologie úspěchu

2 500 Kč / hod.

Těším se na vás

Aisha Saniré

Aisha-Saniré